ביתנים

תכנון, בניה והקמת ביתנים

ביתן הממוקם בתערוכה תעשייתית או טכנולוגית אינו מסמל רק את האופי, החזון והמטרות של החברה שפועלת בתוכו, אלא גם מעצים את נוכחותה הפיזית, הקונספטואלית, השיווקית והמסחרית בפני הלקוחות הפוטנציאליים.

אנו, בחברת IZK פרויקטים, מומחים ומנוסים בייצור, בניה והקמה של ביתנים בעלי רמת גימור גבוהה ביותר. מעבר לדגש הרב שניתן לאיכות התוצר הסופי ולפונקציונליות של המבנה, הביתנים שלנו מותאמים באופן מלא לצרכים ודרישות לקוחותינו. אנו מייצרים ביתנים מורכבים ומאתגרים, המתאפיינים בחזות מרשימה ובולטת, ומציגים פתרונות בניה יצירתיים ופורצי דרך. שלבי הביצוע והבניה של הביתן – החל מתחילתו של תהליך התכנון, דרך השלמת עבודות נגרות, חשמל, ברזל, תאורה, צביעה, שילוט, ועד להקמת הביתן בשטח התערוכה, מתבצעים תוך מתן דגש ללוחות זמנים, עבודת צוות ותוצרים מוגמרים איכותיים.

טכניקות בניה יצירתיות להגשמת חזון הלקוח

הניסיון העשיר שצברנו ביישום טכניקות ייצור ובניה מתקדמות ויצירתיות, מאפשר לנו לממש כל רעיון אדריכלי, מורכב ככל שיהיה, ולהגשימו למוצר שמבטא באופן המדויק והבהיר ביותר את חזונו של הלקוח.

נשמח להציע לכם את שירותינו בהפקת ביתנים בהתאמה אישית לצרכיכם ולדרישותיכם. לקבלת מידע מפורט, השאירו פרטים או צרו איתנו קשר

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם