ביתנים לתערוכות - IZK פרויקטים

ענף ביתני התצוגה לתערוכות הוא רחב ומגוון. כמו ברוב תחומי החיים, ההבדלים המבחינים ניצבים על גרף של תקציב כלכלי אשר פורס, בפני לקוחות המבקשים להציג את מוצריהם בביתני תצוגה בתערוכות, את האפשרויות השונות העומדות לרשותם. יש לציין כי כל אופציה מבנית של ביתן תצוגה טומנת בתוכה, במידה רבה, אינסוף אפשרויות למימוש התוצר הסופי. כאן נפרוט עבורכם את סוגי הביתנים הקיימים בשוק ביתני התצוגה, תוך מיקוד במומחיותנו – ביתני נגרות מורכבים וביתני נגרות מודולריים.

ביתנים לתערוכות – סוגים והשימושים השונים

אנו, ב – IZK פרויקטים מייצרים ומקימים ביתנים לתערוכות מרשימים, לשימוש יחידני (ביתני נגרות) או חוזר (ביתנים מודולריים), בהתאם לצורכי לקוחותינו. אם כך, בבואכם לבחור את הביתן המדויק והנכון עבורכם, יש לתת את הדעת על שני היבטים חשובים:
1. האם ביתן התצוגה נועד לשימוש יחיד וממוקד?
2. האם מתוכנן שימוש חוזר לביתן התצוגה?

ביתנים לתערוכות – ביתני נגרות מורכבים לתצוגה

ביתני נגרות הינם ביתני התצוגה היוקרתיים והמרשימים ביותר בענף. מדובר על מבנה זמני המורכב מעבודת עץ איכותית ומקצועית הדורשת לא מעט משאבים, תכנון מוקדם וביצוע של אנשי מקצוע. החל מהתכנון הראשוני של עיצוב הקונסטרוקציה האדריכלית, וכלה בביצוע, בייצור ובהתקנה המורכבת, אלו הם השמנה והסלתה של מרחבי ביתני התצוגה לתערוכות. נתח זה של שוק הביתנים הוא מומחיותנו העיקרית. אנו מבצעים את הפרויקטים שלנו בהצטיינות ובדקדקנות רבה, תוך מתן דגש על איכות גמר ללא דופי ועמידה בלוחות זמנים.

ביתנים מודולריים לתצוגה בתערוכות

ביתנים מודולריים לתצוגה בתערוכות הפכו פופולריים ומבוקשים מאוד בשנים האחרונות, הודות לאופי השטוח של עולמנו כיום. חברות רבות מעוניינות לארוז ולשווק את מוצריהם ברחבי הגלובוס, בתערוכות הבינלאומיות השונות המתקיימות מידי שנה. אי לכך, גבר הצורך בייצור ובינוי של מבנה זמני, מודולרי, גמיש, ובעיקר קל להרכבה, אשר יתפקד כ'בית' נייד למסרים השיווקיים של חברות. יתרונם הבולט של ביתני נגרות מודולריים לתצוגה בתערוכות נוגע ליכולתם לשנות צורה וחזות בהתאם לשטח התצוגה שהוקצע להם, תוך שמירה על שפה מיתוגית קבועה והיבטים טכניים ושימושיים התואמים את דרישות הלקוח. בהיותם קלים להרכבה, השימוש בהם מבטל את הצורך בצוות התקנה מקצועי.
למעשה, ביתן התצוגה המודולרי מאפשר ללקוחות ליהנות משני עולמות וגם להסליק לעצמם פרוסת עוגה על הדרך. הביתן המודולרי הוא איכותי ועמיד לשימוש חוזר, עשוי בנגרות עץ מקצועית אך ניתן להרכבה עצמית, קל לניוד וארוז לתנאי משלוח אך מספק תוצר סופי מרהיב ומרשים, ובעיקר מיוצר בעלות אטרקטיבית ומשתלמת.
בין אם צורכיכם דורשים הפקת ביתן נגרות לתצוגה יחידנית, אם שמא ביתן הנגרות המודולרי המשתלם הוא הפתרון המתאים עבורכם, אנו ב – IZK פרויקטים נספק לכם תוצר איכותי וספקטקולרי, בעל נוכחות שיווקית גבוהה אשר תמשוך את תשומת ליבו של קהל מטרתכם.

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם